طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی :با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز افزون کاربران اینترنت ، تبلیغات اینترنتی به یکی از مهم ترین عناصر برای هر کسب و کاری تبدیل شده است . در فضای مجازی وب سایت هایی موجود می باشند که در این حوزه مشغول به کار می باشند . به بیان ساده تر این قبیل وب سایت ها به ازاء ی دریافت هزینه ای نسبتا کم اقدام به درج آگهی و تبلیغات در وب سایت شان می نمایند و به این صورت کسب درآمد می نمایند . برای اینکه یک طراحی سایت به خوبی در زمینه ی تبلیغاتی عمل نماید می بایست اصول و قوانین خاصی در طراحی آن رعایت گردد . به طور مثال اگر شکل ظاهری وب سایت به میزان کافی جذاب نباشد یا دسته بندی های درونی طراحی سایت تبلیغاتی به خوبی انجام نشده باشند امکان دیده نشدن تبلیغات و آگهی های وب سایت به وجود خواهد آمد . نا گفته نماند این امر در کسب درآمد از وب سایت نیز تاثیرگذار می باشد .

طراحی سایت تبلیغاتی

به طور کلی طراحی سایت تبلیغاتی به دو شکل انجام می شود :

طراحی سایت تبلیغاتی آنلاین : به سایت هایی گفته می شود که آگهی ها به صورت روزانه در آن ها قرار می گیرند و به شکل online اقدام به تبلیغ محصولات می نمایند .

طراحی سایت تبلیغاتی آفلاین : به سایت هایی گفته می شود که برای کمپانی های که به شکل آفلاین کار های تبلیغاتی انجام می دهند طراحی می شود . در واقع طراحی سایت تبلیغاتیبرای این دسته از کسب و کار ها بیشتر به منزله معرفی آن ها می باشد .

ویژگی های وب سایت تبلیغاتی :

  1. اولین ویژگی در سایت های تبلیغاتی کیفیت بالا در تبلیغات و تعداد بالا بازدیدکنندگان می باشد .
  2. امکان ثبت آگهی در دسته بندی های موجود در وب سایت
  3. یکی از مهم ترین ترفند ها در افزایش کاربران وب سایت ایجاد امکان درج آگهی به صورت رایگان می باشد .
  4. بهینه بودن طراحی سایت تبلیغاتیاز اهمیت بسیاری بر خوردار می باشد چرا که با دست یابی به جایگاهی مناسب در نتایج موتور های جستجو گر نظیر گوگل شاهد افزایش نرخ بازدید از وب سایت تان خواهید بود .

در طراحی سایت تبلیغاتیبخش های گوناگونی وجود دارد ، در ادامه قصد داریم شما کاربران عزیز را با بخش های مهم این دسته از طراحی سایت ها آشنا نماییم .

  • تبلیغات هزینه دار
  • تبلیغات free یا رایگان
  • تبلیغات بنری
  • تبلیغات ویژه