طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان : امروزه بسیاری از کاربران به دنبال طراحی سایت ارزان و کم خرج هستند اما آیا این دسته از وب سایت ها به درستی عمل خواهند کرد ؟ قطعا طراحی سایت ارزان به خوبی نمی تواند تمام نیاز های اکثر کاربران طراحی سایترا بر طرف سازد . در واقع منظور از طراحی سایت ارزان ، طراحی سایتی ضعیف و با امکانات پایین نمی باشد بلکه طراحی سایتی با امکانات مناسب و قیمتی ارزان می باشد . لازم به ذکر است که بدانید برخی امکانات طراحی سایت ارزان و دیگر طراحی سایت های حرفه ای مشابه به یکدیگر می باشند .

چندین نکته مهم در طراحی سایت ارزان :

استاندار های برنامه نویسی :

از شرکتی که طراحی سایت تان را به آن سپرده اید بخواهید در روند طراحی سایتتان استاندارد های برنامه نویسی را رعایت نمایند زیرا در موتور های جستجو گر ، وب سایت هایی که استاندارد های برنامه نویسی در طراحی سایتآن ها رعایت شده باشد مورد توجه بیشتری قرار می گیرند . به بیان کلی رعایت اصول برنامه نویسی در یک طراحی سایت ارزان می تواند در سرعت بخشیدن به بارگذاری صفحات وب سایت موثر باشد .

تگ عنوان :

نکته ی بعدی مربوط به تگ عنوان می باشد . تگ عنوان در واقع یکی از مهم ترین تگ ها در تمامی وب سایت ها می باشد . تگ عنوان می بایست متناسب با موضوع هر صفحه انتخاب گردد . این نکته را به خاطر بسپارید که هیچ گاه در وب سایت تان از دو تگ عنوان یکسان استفاده نکنید زیرا این امر در سئو وب سایت تان تاثیری منفی به جای خواهد گذاشت .

Css :

استفاده از css مدیریت و ایجاد تغییرات در وب سایت تان را به شدت سریع تر می کند . علاوه بر این با استفاده از این امکان سرعت بارگذاری صفحات سایت تان نیز به شدت افزایش می یابد .

متا تگ ها :

نکته ی مهم بعدی در طراحی سایت ارزان ، متا تگ ها می باشند . سعی کنید برای هر یک از صفحات طراحی سایتمتناسب با موضوع آن صفحه ، در بخش تگ توضیحات متنی مرتبط و جذاب قرار دهید .

تاثیر تصاویر در جذب کاربر :

از شرکتی که طراحی سایت تان را به آن سپرده اید بخواهید از تصاویری استفاده نمایند که با موضوع اصلی وب سایت شما هم خوانی داشته باشند . رعایت این امر در ارتقا رنکینگ طراحی سایت و افزایش تعداد بازدیدکنندگان تان تاثیر گذار خواهد بود .